Ahenk Güzellik Avcılar Ahenk Güzellik Avcılar

Güzellik Merkezi Avcılar, ,
İstanbul / Avcılar / Avcılar

Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. Genç İş Merkezi No:14-15 Kat : 2 Avcılar / İSTANBUL

E-posta Adresi ahenkestetikavcilar@gmail.com

Harita Konumu: Tıklayınız

Firma Bilgileri

Epilasyon,Cilt Gençleştirme,Leke Tedavisi,Mezoterapi,Bölgesel İncelme,Kalıcı Makyaj,Ben ve Siğil Aldırma, Avcılar merkezde kadın ve erkeklere hizmet veren firmamız lazer epilasyondan cilt gençleştirmeye,saç mezoterapisinden,ben alımına,dövme silme işleminden bölgesel zayıflamaya dahil tüm işlemler güvenli ve profesyonel olarak yapılmaktadır

Ürün ve Hizmetler

Ahenk güzellik merkezi avcılar olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermemektir. Güler yüzlü personelimiz ve hijyenik ortam ile siz değerli müşterilerimizi her zaman bekliyoruz. Gelin tanıyın

Avcılar merkezde kadın ve erkek hastalara hizmet veren firmamız lazer epilasyondan cilt gençleştirmeye,saç mezoterapisinden,ben alımına,dövme silme işleminden bölgesel zayıflamaya dahil tüm işlemler güvenli ve profesyonel olarak yapılmaktadır.
Epilasyon
Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yöntemdir. Bu yüzden de bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.
Cilt Gençleştirme
Yaşlandığınızı en çok ele veren ve biyolojik yaşınıza savaş açmanıza neden olan cildinizi, yeni yıla başlamadan yenilemeye ne dersiniz?
Leke Tedavisi
Leke tedavisinin süresi, lekenin derinliğine ve ne kadar koyu renkli olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Lekenin derinliği de seansların süresini değiştirebilir.
Mezoterapi
Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.
Saç Mezoterapisi
Mezoterapi, cildin orta tabakasına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Saç Mezoterapisi, saçın ihtiyacı olan vitaminlerin, minarellerin, proteinlerin, vs. saçlı deri içine çok ince iğnelerle enjekte edilmesidir.
Bölgesel İncelme
İnatçı fazlalıkları yok etmek için geliştirilmiş yeni teknolojilerle bölgesel incelme artık mümkün. Kusursuz bir siluete kavuşmak için bu etkili sistemlerden destek alın.
Kalıcı Makyaj
Kalıcı makyaj özellikle iş hayatı ya da ev ve aile sorumlulukları dolayısıyla kendine vakit ayırmakta zorluk çeken kadınlar arasında çok popüler bir uygulama.
Ben ve Siğil Aldırma
Bazı benler hayat boyu iyi huylu olurlarken, bazıları yaşamın bir döneminde olumsuz bir hale gelme ve maligniteye dönme potansiyeli taşımaktadırlar.
 

Anahtar Kelimeler